Ustawiacz Wtryskarek

Obowiązki i zadania:

  • nadzór oraz kontrola wtryskarek
  • ustawianie wtryskarek
  • ustawianie parametrów wtrysku wg stosowanej technologii
  • zapewnienie realizacji dziennej produkcji
  • zapewnienie jakości produkowanych wyrobów
  • montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych
  • instruowanie operatorów
  • wsparcie Kierownika Zmiany
  • koordynacja dokumentacji produkcyjnej, wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
  • praktyczne doświadczenie w przezbrajaniu form wtryskowych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • proaktywna postawa oraz samodzielność w wykonywaniu zadań

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie oraz dofinansowanie do dojazdów
  • pakiet benefitów takich jak: premie świąteczne, paczki na święta, premie stażowe, dofinansowanie do wakacji itp.
#1159392
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Swidnica
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1159392

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Joanna Wykurz, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 661870542