Technolog CNC

Technolog CNC, obróbka mechaniczna, Rogoźno
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej urządzenia metalowe, która obecnie prężnie rozwija swoją działalność, poszukujemy doświadczonych Kandydatów zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju, którzy dołączą do struktur firmy na stanowisko Technologa.

Zakres obowiązków:
  • Udział w transferze projektu (maszyn i technologii) z jednego z zakładów w Europie,
  • tworzenie rysunków technicznych oraz procesów produkcyjnych,
  • wprowadzanie danych do systemu ERP,
  • tworzenie dokumentacji technicznej w oprogramowaniu CAD,
  • tworzenie programów w oprogramowaniu CAM
  • tworzenie specyfikacji technicznych,
  • kontakt i wymiana wiedzy technologicznej z biurem handlowym w Europie.

Wymagania:
  • Znajomość terminologii dotyczącej technologii obróbki mechanicznej: (cięcie, toczenie, frezowanie, itp.),
  • znajomość programów CAD: Solid Works (dodatkowy atut),
  • znajomość programów CAM,
  • znajomość podstawowych zagadnień z: mechaniki, matematyki, wytrzymałości materiałów i rysunku technicznego,
  • język angielski w min stopniu zaawansowanym.
  • umiejętność obsługi z systemu MS Office.

Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia oferuje zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie, z ugruntowana pozycją na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w młodym dynamicznym zespole z możliwością rozwoju i awansu, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe szkolenia i doskonalenie umiejętności oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Rogoźno
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1158367

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Gasecka, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: +48 785 504 301