Technical Solutions Manager

#Energetyka #Energy #Technical #Solutions #Manager #EnergyEfficiency #PV

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu efektywności energetycznej, realizująca transformację energetyczną dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora przemysłowego.

Zadania:
  • Wsparcie procesu sprzedaży od strony technicznej instalacji PV on-site u klientów B2B – instalacje ponad 50kW, najczęściej pomiędzy 0.5 MW a 2MW;
  • Udział w opracowywaniu oraz zatwierdzaniu optymalnego rozwiązania technicznego od strony produktowej, spełnienia oczekiwań/wątpliwości Klienta czy specyficznych uwarunkowań Obiektu;
  • Analiza danych audytowych, wsparcie przy projektowaniu procesu ofertowego;
  • Wsparcie działań optymalizacyjnych na etapie developmentu.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. energetyka, Inżynier elektryk, automatyk);
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży PV od strony np. technicznej, serwisowej, projektowej, sprzedażowej;
  • Techniczna oraz praktyczna wiedza z zakresu fotowoltaiki, technologii PV (moduły, inwertery, produkcja, działanie/praca instalacji, nowinki);
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, planowania oraz analityczne;
  • Umiejętności budowania stabilnej, długotrwałej relacji zarówno z Klientami biznesowymi jak i współpracownikami;
  • Efektywne zarządzanie czasem, działanie w sposób systematyczny i uporządkowany;
  • Samodzielność i konsekwencja;
  • Gotowości do wyjazdów służbowych;
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne;
  • Determinacja, wytrwałość w realizacji celów, dbałość o szczegóły;
  • Wysoka kultura biznesowa, umiejętność komunikacji z biznesem;
  • Język angielski na poziomie minimum B2.

Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w interesujących projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające wysokie prowizje
  • Współpracę z ciekawymi Ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy
  • Kontrakt B2B lub Umowa o Pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1166886
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Location
Polska
Specialism
Energetyka
Ref:
1166886

Talk to a consultant

Talk to Julia Tomalik, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 22 584 56 50