Supplier Quality Engineer

Supplier Quality Engineer/ woj. podkarpackie
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej dostarczającej produkty i usługi systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko Supplier Quality Engineer.

Zakres Obowiązków

  • Obsługa reklamacji/ Prowadzenie procesów reklamacyjnych u dostawców i utrzymywanie regularnych kontaktów z dostawcami w celu wymiany informacji dotyczących jakości
  • Koordynowanie i uczestnictwo w procesie rozwiązywania problemów jakościowych zgłaszanych przez klientów, związanych z komponentami dostawców;
  • Nadzór nad spełnianiem specyficznych wymagań obowiązujących norm i standardów jakościowych oraz oczekiwań klienta w organizacji i kaskadowanie do dostawców
  • Analiza dokumentacji PPAP i zarządzanie procesem dewiacyjnym dostawców
  • analiza reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych, w tym tworzenie raportów 8D
  • Udział w projektach wdrożeń nowych produktów
  • Zapewnienie najwyższej jakości półproduktów i wyrobów gotowych
  • Identyfikacja obszarów do doskonalenia, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz weryfikacja ich efektywności
  • Pełnienie funkcji auditora wewnętrznego i zewnętrznego oraz reprezentowanie obszaru podczas audytów
  • Przeprowadzanie audytów procesu i produktu
  • Doskonalenie systemu zarządzania jakością (zg z ISO 9001) w podległym obszarze
  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu i tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Realizacja projektów doskonalących zgodnie z metodologią Lean Six Sigma
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie wymagań dotyczących zapewnienia jakości oraz sposobów ich spełnienia
  • Współpraca z innymi działami w celu ciągłego rozwoju i doskonalenia funkcjonowania zakładu
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w zakładzie
  • Koordynacja zadań inspektorów Kontroli Wejściowej
  • Koordynowanie i uczestnictwo w rozwiazywaniu wewnętrznych problemów jakościowych/ niezgodności związanych z produktem.
  • Budowanie świadomości jakościowej i dotyczącej dobrych praktyk higienicznych wśród pracowników produkcyjnych.
  • inne prace zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, mile widziane w zakresie elektroniki
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości i pracą z dostawcami mile widziane
  • Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole a także proaktywność, kreatywność i samodzielność
  • Praktyczna znajomość wymagań ISO 9001 i/lub IATF16949 oraz narzędzi jakościowych i metod wspomagających zarządzanie jakością (PFMEA, Control Plan, MSA, SPC, APQP, PPAP, 8D, 5WHY,PDCA, etc.),
  • certyfikat audytora zewnętrznego/wewnętrznego ISO9001/IATF16949/VDA 6.3 mile widziane
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w relacjach biznesowych,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania, prowadzenia i nadzoru dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność,
  • Znajomość systemów i narzędzi ERP – SAP, IFS
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia i kursy, także zagraniczne
  • pakiet benefitów, w tym kartę Multisport
  • pakiet socjalny
  • współpracę z zagraniczną częścią zespołu
#1162735
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Okolice Dębicy
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1162735
Data ważności
31 May 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Kulanek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 609 903 001