Starszy Specjalista/Koordynator Kontroli Jakości

QC, Quality Control, Kontrola Jakości, KJ, HPLC, GC, chromatografia, chromatography
Zakres obowiązków
- Przeprowadzanie analiz HPLC i GC
- Przeprowadzanie analiz klasycznych
- Przeprowadzanie weryfikacji/walidacji/opracowania metod chromatograficznych
- Gromadzenie informacji na temat surowców biorących udział w procesie wytwarzania
- Bieżąca aktualizacja dokumentacji

Wymagania
- Min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie farmaceutycznej w dziale KJ
- Znajomość technik HPLC oraz GC
- Znajomość wymagań GMP, GLP i prawa farmaceutycznego
- Znajomość języka. angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość zagadnień zw. z weryfikacją/walidacją i optymalizacją metod badań
- Wykształcenia wyższe: chemia, farmacja, biologia, biotechnologia lub pokrewne
- Znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Dofinansowanie do karty sportowej
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie
- Owoce w biurze
- Imprezy okolicznościowe #1164335
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Małopolskie
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1164335
Data ważności
31 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Aleksandra Figielska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 722000702