Staż w dziale HR z j.niemieckim

#staż #internship, #niemiecki #german
Twoje obowiązki:
  • Odpowiadanie na zapytania od wewnętrznych pracowników firmy mailowo jak i telefonicznie
  • Czynności administracyjne związane z całym cyklem życia pracownika
  • Aktualizowanie dokumentów pracowników w systemie
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:
  • Znajomość j. niemieckiego oraz j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Wcześniejsze doświadczenie w administracji lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka motywacja do pracy

Co zyskujesz:
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w obszarze HR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość pracy częściowo zdalnie
  • Pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1160678
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1160678

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Lipiec, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: +48122013640