Specjalista ds. systemów ryzyka kredytowego

Ryzyko kredytowe, SQL, WebService
Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy Specjalista ds. Systemów Ryzyka Kredytowego.

Zakres obowiązków:

  • Współpracę z zespołem IT oraz Ryzyka Kredytowego w Wielkiej Brytanii.
  • Projektowanie, proponowanie i wprowadzanie zmian funkcjonalnych i zmiany parametrów w aplikacyjnym oraz behawioralnym systemie scoringowym.
  • Monitoring zgodności sprzedaży z politykami i regułami biznesowymi zaimplementowanymi w systemach scoringowych generujących oferty sprzedażowe.
  • Budowę oraz rozwój zbiorów danych informatycznych systemów z obszaru ryzyka kredytowego.
  • Nadzór nad działaniem systemów scoringowych poprzez generowanie standardowych miar opisujących działanie i wykorzystanie systemów scoringowych.
  • Aktywny udział w projektach i inicjatywach prowadzonych w Spółce.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pracą działu w zależności od potrzeb biznesowych.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem kredytowym klienta detalicznego.
  • Doświadczenie w budowie i parametryzacji systemów informatycznych.
  • Dobra znajomość techniczna z obszarów wdrażania aplikacji i zmian w systemach ryzyka kredytowego, w tym: projektowanie relacyjnych baz danych, architektura WebService.
  • Znajomość SQL.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.
  • dobrą atmosferę pracy.
  • prywatną opiekę medyczną.
  • ubezpieczenie na życie.
  • kartę sportową.
#1157871
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Bankowość i Inwestycje
Nr ref.:
1157871
Data ważności
3 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Justyna Doroszczuk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 722220725