Specjalista ds. Prawnych

#legal #specialist #hybrid #work
Lokalizacja Firmy: Andrychów.
Praca w trybie hybrydowym.

Obowiązki:

  • opiniowanie wzorów umów/aneksów poleceń zmiany, sprawdzanie pod kątem ewentualnych ryzyk, wnoszenie uwag),
  • tworzenie i aktualizacja dokumentów i procedur wewnętrznych, jak również informacji prawnych,
  • research prawny, analiza i rozwiązywanie kwestii prawnych związanych z działalnością spółki,
  • negocjowanie umów,
  • wsparcie prawne dla Zarządu,
  • wsparcie działu finansowego przy rozliczaniu dotacji UE,
  • aktywny udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współpraca z kancelariami zewnętrznymi oraz kontakty z sądami, urzędami, organami ochrony prawnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • biegła znajomość przepisów prawa i ich interpretacji w szczególności prawa gospodarczego i handlowego,
  • doświadczenie przy projektach dofinansowanych ze środków unijnych oraz znajomość przepisów z tym związanych,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, pełną wyzwań i w zmiennym otoczeniu
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe i system premiowy,
  • otwartość i indywidualne podejście w zakresie rozwoju zawodowego,
  • wysoką samodzielność w zakresie swojej pracy,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, w tym współpracy z doświadczonymi prawnikami przy rozwiązywaniu interesujących zagadnień prawnych z różnorodnych dziedzin.
#1163747
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Małopolskie
Specialism
Prawo i Podatki
Ref:
1163747

Talk to a consultant

Talk to Kamila Ras, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, Al. Pokoju 5

Telephone: 661 531 365