Specjalista ds. Odchyleń

GMP, dokumentacja, CAPA, biology, biologia, chemia, chemistry, biotechnologia, biotechnology
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie i wyjaśnianie odchyleń w dziale;
• Planowanie, wdrażanie i nadzór nad działaniami CAPA w dziale;
• Współpraca z operatorami na produkcji w zakresie prowadzonych postępowań wyjaśniających;
• Oceną wpływu odchyleń na jakość wytwarzanych produktów;
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej;
• Praca z dokumentacją w systemie GMP;

Oferujemy:
• Wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Szybkość zatrudnienia - praca od zaraz!
• Pracę w godzinach 8-16;
• Podczas okresu próbnego otrzymasz swój indywidualny plan szkoleń, który ułatwi Ci wdrożenie się w obowiązki oraz pozwoli poznać wszystkie systemy;
• Indywidualny plan rozwoju zawodowego w oraz różnorodność powierzonych zadań;
• Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów);
• Dofinansowanie do nauki języka;
• Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia;
• Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.

Jeśli posiadasz:
• Wykształcenie wyższe na kierunkach biotechnologicznych, chemicznych, biologicznych lub pokrewnych;
• Znajomość zasad i doświadczenie w pracy w systemie GMP;
• Umiejętności analityczne;
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
To praca dla Ciebie! #1159954
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Farmacja
Location
Lódz
Specialism
Pharma
Ref:
1159954
Closing date
31 May 2022

Talk to a consultant

Talk to Daria Fortuniak, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 667907104