Specjalista ds. obsługi pracowników

#HR #administracja
Międzynarodowa firma inżynieryjska, poszukuje kandydata na stanowiska: Specjalista ds. obsługi pracowników.

Wymagania:
- język angielski na poziomie B2,
- pierwsze doświadczenie: w dziale HR, obsługi klienta czy administracji (np. recepcja),
- mile widziane: znajomość polskiego prawa pracy.

Obowiązki:
-tworzenie raportów,
-przygotowywanie skierowań na badania, umów oraz aneksów
-obsługa pracownik.

Oferta:
- pierwsza umowa na okres 6 m.
- szkolenia wdrażające
- duże możliwości rozwoju

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1167400
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1167400

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Monika Paul, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 122013653