Specjalista ds. inwestycji mechanicznych

Mechanical Investment Specialist, Inwestycje, inżynieria, mechanika
Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyroby ceramiczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. inwestycji przemysłowych.

Obowiązki:

• Przygotowywanie założeń oraz opracowywanie koncepcji dla projektów inwestycyjnych i remontowych
• Prowadzenie i rozliczanie powierzonych zadań inwestycyjnych i remontowych
• Przygotowanie propozycji do planów inwestycyjnych i remontowych z branży mechanicznej
• Nadzór nad dokumentacją techniczną z branży mechanicznej
• Wykonywanie rysunków technicznych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym
• Co najmniej 3 lata pracy na stanowiskach w służbach remontowo-inwestycyjnych w branży mechanicznej
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość zagadnień mechaniki maszyn i instalacji przemysłowych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Nowy Sacz
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1156879
Data ważności
31 Jan 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Zaporowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: +48 601 617 261