Specjalista ds. HR

Payroll, Kadry i płace, Excel
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie Specjalisty ds. Kadr i płac

Lokalizacja: Wrocław

zakres obowiązków:

• Kompleksowa obsługa kadrowa - sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz współpracy w oparciu o umowy cywilno-prawne;
• Naliczenie wynagrodzeń pracowników i współpracowników;
• Przygotowywanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, PPK;
• Obsługa rozliczeń benefitów dla pracowników tj. ZFŚS, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty multisport ;
• Ścisła współpraca z pracownikami HR odpowiedzialnymi za obszar rekrutacji;
• Przygotowywanie wniosków, pism, raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby spółki i instytucji zewnętrznych;
• Przygotowywanie raportów i ich analiz na potrzeby zarządu
• Zwiększenie efektywności procesów kadrowo-płacowych poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań;

wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku –Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych;
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń praz rozliczania umów cywilnoprawnych;
• Prowadzenie akt osobowych;
• Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel w stopniu zaawansowanym);
• Umiejętnośc tworzenia raportów i prezentowania danych;
• Znajomość obsługi programu Symfonia Kadry I Płace, Płatnik;
• Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy;
• Wysoka komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;

Klik hier om het privacybeleid van Hays te lezen, welke gedetailleerde informatie bevat over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en uw rechten in verband hiermee.

Overzicht

Contractvorm
Permanent
Branche
Nieruchomości
Locatie
Wroclaw
Vakgebied
Finanse i Księgowość
Referentie:
1157714

Spreek met een consultant

Spreek met Kamil Kogut, de recruiting expert die deze vacature in behandeling heeft, werkzaam in kantoor Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefoonnummer: 713479998

Vacatures soortgelijk aan Specjalista ds. HR

  • Specjalista ds. Finansów

    Praca zdalna, remote work, rachunkowość, finanse
    Małopolskie

    Małopolskie