Specjalista ds. Administracji - wsparcie zespołu sprzedażowego

#Administracja #AdministrationAssistant #PracaHybrydowa #Kraków
Federal Express Corporation poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Administracji.
Twoja nowa firma Federal Express Corporation (FedEx Express) to największa na świecie firma transportu ekspresowego. Globalna sieć transportowa FedEx Express zapewnia szybką i niezawodną dostawę paczek i przesyłek na całym świecie.

Twoje zadania na stanowisku Specjalisty ds. Administracji:
- koordynowanie pracy zespołu sprzedażowego
- dbanie o obieg dokumentów i płynne przekazywanie informacji
- organizowanie i koordynowanie podróży służbowych
- planowanie i organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, w tym planowanie telekonferencji i wideokonferencji
- przygotowywanie raportów na podstawie zebranych danych i prezentowanie ich w dobrej formie wizualnej

Wymagania:
- 1-2 letnie doświadczenie w obszarze administracji
- bardzo dobry angielski (C1)
- swobodne posługiwanie się Excelem

W zamian firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, szansę na nowy start i możliwość rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowej firmie. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie społeczne.

Nie wahaj się i aplikuj! #1162548
Cliquez ici pour accéder à la politique de protection des données HAYS, qui fournit des informations détaillées sur la façon dont nous utilisons et protégeons vos informations personnelles, et vos droits par rapport à cela.

Résumé

Type de contrat
Permanent
Secteur d'activité
Logistyka & Łańcuch Dostaw
Localisation
Kraków
Spécialité
Business Services
Réf.:
1162548
Date limite
17 Jun 2022

Contactez-nous

Parlez à Aleksandra Buda, en charge de cette offre, située à Kraków
Hays, Al. Pokoju 5

Téléphone: 53527919