Specjalista/-ka ds. Komunikacji Marketingowej

Marketing, Wrocław, komunikacja marketingowa

Dla naszego Klienta, firmy budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista/-ka ds. Komunikacji Marketingowej

Zakres obowiązków:
  • współtworzenie i realizowanie strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy
  • opracowywanie materiałów marketingowych, wspierających sprzedaż i wizerunkowych
  • prowadzenie firmowych kanałów w social mediach
  • współpraca z mediami
  • tworzenie treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej
  • obsługa stron www (content, analityka)
  • współpraca z podwykonawcami (agencjami, drukarniami, grafikami itp.)

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze komunikacji marketingowej (B2B)
  • doświadczenie w branży związanej z budownictwem / nieruchomościami / technologiami – warunek konieczny
  • umiejętność tworzenia angażujących i merytorycznych treści na tematy branżowe, ogólnobiznesowe – warunek konieczny
  • wysoka kompetencja językowa i komunikacyjna, doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny – warunek konieczny
  • znajomość obsługi stron WWW i systemów CMS (mile widziany WordPress)
  • doświadczenie we współpracy z mediami z branż wymienionych powyżej, poparte wartościowymi publikacjami
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingu online (znajomość zagadnień dotyczących SEO i SEM, doświadczenie w prowadzeniu kampanii promocyjnych za pośrednictwem social mediów)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • otwartość na nowe technologie i rozwiązania cyfrowe
  • mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe
  • wysokie poczucie estetyki i dbałość o szczegóły
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Oferta:
  • umowa o pracę
  • premia roczna
  • Medicover, Multisport, Platforma MyBenefit
  • bezpłatny parking
  • paczki okolicznościowe i inne benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Klik hier om het privacybeleid van Hays te lezen, welke gedetailleerde informatie bevat over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en uw rechten in verband hiermee.

Overzicht

Contractvorm
Permanent
Branche
Budownictwo
Locatie
Wrocław
Vakgebied
Marketing
Referentie:
1157856

Spreek met een consultant

Spreek met Katarzyna Horzela, de recruiting expert die deze vacature in behandeling heeft, werkzaam in kantoor Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefoonnummer: 515 103 901