Specialista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Dla Naszego Klienta, dystrybutora drzwi i okien, poszukuje Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży na rynek z językiem francuskim.

Wymagania:

  • komunikatywny poziom języka francuskiego min. B2
  • motywacja oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Zakres obowiązków :

  • zbudowanie własnej bazy klientów - zimne telefony
  • profesjonalna obsługa pozyskanych klientów
  • badanie rynku pod względem sprzedaży ogrodzeń posesyjnych
  • wprowadzanie wycen do system informatycznego firmy
  • kontrola poprawności zamówień przed ich uruchomieniem do produkcji
  • organizacja wysyłek zamówionych towarów i współpraca z działem logistyki w firmie
  • opracowywanie oraz koordynowanie reklamacji inne zadania mające na celu profesjonalną obsługę klienta

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym biurze
  • szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • służbowy komputer i telefon
  • ubezpieczenia grupowe
  • premie uznaniowe
  • konkursy roczne i półroczne z benefitami finansowymi
  • spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. #1165478
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Sprzedaż detaliczna i dobra konsumpcyjne
Lokalizacja
Bytom
Obszar specjalizacji
Obsługa Klienta
Nr ref.:
1165478
Data ważności
30 Nov 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Renata Weiner, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, ul. Chorzowska 6

Telefon: 722223337