SEO with English

SEO Specialist
Świetna oferta – SEO Specialist (Hybryda) Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko - SEO Specialist, w Katowicach.

Obowiązki:
  • pisanie atrakcyjnych, zwięzłych treści marketingowo-sprzedażowych,
  • tworzenie strategii efektywnego rozwoju kampanii Google Ads,
  • rozszerzanie zakresu i poprawianie współczynników konwersji reklam poprzez testowanie słów kluczowych, odbiorców oraz treści komunikatów,
  • testowanie i współtworzenie stron docelowych zoptymalizowanych pod konwersję z reklam płatnych,
  • rozwój narzędzi do automatycznego śledzenia efektywności kampanii,
  • monitorowanie budżetu i zwrotu z inwestycji,
  • monitorowanie trendów i analizowanie rozwiązań w serwisach konkurencji
  • tworzenie raportów dla zespołu i Zarządu.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads.
  • umiejętność zarządzania i organizacji dużej liczby kampanii o szerokim zakresie tematycznym produktów lub usług,
  • umiejętność znajdowania rozwiązań, testowania i wyciągania wniosków,
  • dobra znajomość Google Analytics i MS Excel,
  • dokładność, sumienność, oko do szczegółów.

Dodatkowym atutem będzie:
  • posiadanie certyfikatów Google Ads i Google Analytics,
  • praktyczna znajomość instrukcji Select w języku SQL,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Facebooku.

Proponujemy:
  • pracę w największym w Polsce serwisie ze zleceniami i zamówieniami od firm i osób prywatnych,
  • zdobycie praktycznego doświadczenie w zakresie Growth Hacking’u, metodologii Lean Startup i Scrum,
  • możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • ,świeże owoce, pyszną kawę, imprezy integracyjne i świetną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy, 8h dziennie, od poniedziałku do piątku,

Zachęcamy do nadesłania swojego CV!
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
Obsługa Klienta
Nr ref.:
1157514

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Kacper Majda, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, ul. Chorzowska 6

Telefon: 785506350