Senior Recruitment Specialist IT

Rekrutacja IT, praca zdalna/hybrydowa, angielski
Dla globalnej firmy z branży IT, błyskawicznie rozwijającej się na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Recruitment Specialist IT. Jeśli zależy Ci na pracy hybrydowej lub 100% zdalnej, cenisz sobie swobodę działania, elastyczność i chcesz pracować w dynamicznym środowisku - aplikuj!

Oczekiwania:
  • min. 2-3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end
  • min. 1-1,5-roczne doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji IT - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodą direct search
  • zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji
  • zaangażowanie
  • chęć udziału w dodatkowych inicjatywach i projektach z zakresu HR

Zadania:
  • przeprowadzanie kompleksowych procesów rekrutacyjnych na specjalistyczne i managerskie stanowiska w pionie IT
  • weryfikacja kompetencji kandydatów
  • analiza potrzeb rekrutacyjnych w obszarze IT
  • raportowanie o postępach w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • pozyskiwanie kandydatów m.in. metodą direct search

Oferowane:
  • umowa o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • roczny bonus
  • opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
  • świetna atmosfera pracy, piękne, nowe biuro w Warszawie
  • duża elastyczność działania
  • świetna szefowa :)
#1164347
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1164347
Data ważności
31 May 2022