Senior Payroll Specialist DACH

Payroll, DACH, język niemiecki, Workday, Excel, praca hybrydowa lub zdalna
Dla globalnej firmy z branży produkcyjnej, o znanej i cenionej marce, poszukujemy osoby na stanowisko Senior/Payroll Specialist (DACH)

Zakres obowiązków:
  • wsparcie pracowników z obszaru DACH (około 250-300 osób)
  • kontakt z zewnętrznym dostawcą usług
  • dostarczanie niezbędnych informacji, weryfikacja poprawności danych
  • weryfikaja wyliczeń płacowych, sprawdzanie błędów
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów, umów, zaświadczeń kadrowych
  • zapewnianie zgodności z lokalnymi procedurami i procesami firmy
  • wsparcie Managerów w kwestiach administracyjno-płacowych
  • budowanie pozytywnych relacji z interesariuszami wewnętrznymi
  • raportowanie danych płacowych dla celów SOX
  • koordynowanie harmonogramów
  • zapewnianie poprawności danych w systemie
  • terminowe realizowanie transakcji
  • aktualizacje danych pracowników, zarządzanie nieobecnościami, umowami, benefitami.

Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, przy obsłudze płacowej pracowników z obszaru DACH
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • znajomość dodatkowego języka - będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • znajomość systemu Workday - będzie atutem
  • poszukiwana jest osoba samodzielna, dobrze zorganizowana, otwarta, komunikatywna, nastawiona na rozwój i naukę.

Nasz klient oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • rozszerzony pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • ubezpiecznie na życie
  • dofinansowanie do karty miejskiej
  • pracę w formie hybrydowej lub zdalnej
#1164522
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1164522
Data ważności
23 Jun 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Ewa Pietrys, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 22 584 56 50