Senior/HR Specialist

Angielski, Oracle, HR, Kadry, Prawo Pracy
Dla międzynarodowej firmy, o unikatowej kulturze organizacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Senior/HR Specialist.

Główny zakres obowiązków:
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy o prace, zaświadczenia, aneksy itp.)
  • doradztwo Managerom oraz pracownikom z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • prowadzenie i aktualizacja akt osobowych
  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy (zwolnienia lekarskie, nieobecności)
  • współpraca z wewnętrznym działem i przygotowywanie danych do naliczenia płac
  • aktualizacja danych i wprowadzanie zmian w systemach HR (Oracle)
  • przygotowywanie cyklicznych raportów
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach HR

Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy
  • bardzo dobrej znajomości regulacji związanych z ubezpieczeniami społecznymi
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrej znajomości MS Office - szczególnie Excel
  • znajomość Oracle - będzie atutem
  • oczekiwana jest otwartość, pozytywne nastawienie, proaktywność, chęć nauki, uśmiech :)

Oferowane:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca stacjonarna (z możliwością pracy zdalnej w wymiarze 1 dnia w tygodniu)
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języka)
  • bonus roczny
  • coroczny przegląd wynagrodzeń
  • możliwość udziału w ciekawych, międzynarodowych projektach z obszaru HR
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, gdzie bardzo istotna jest równość, brak wykluczeń, wzajemne wsparcie.
#1163798
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Nieruchomości
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1163798
Data ważności
30 May 2022