Recepcjonistka

Recepcjonistka, Receptionist, English, Praca dorywcza, Student, Angielski, Korporacja
Opis firmy:
Moim klientem jest firma zajmującą się usługami informatycznymi.

Opis stanowiska:
-Pełna i profesjonalna obsługa gości i klientów firmy,
-Obsługa centrali telefonicznej,
-Obsługa korespondencji pocztowej i przesyłek kurierskich,
-Prowadzenie odpowiednich rejestrów,
-Rezerwacja i zarządzanie salami konferencyjnymi,

Wymagania:
-Angielski B2/C1,
-Doswiadczenie na stanowisku administracyjnym,

Co zyskujesz?
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mozliwosc pracy w miedzynarodowym srodowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv w jezyku angielskim. #1163998
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1163998
Data ważności
28 Jun 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Michalina Gregorczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 12 201 36 61