Project Manager

Project Manager/ woj. małopolskie
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży przemysłu ciężkiego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Project Manager

Zakres zadań:

  • Aktualizacja wytycznych dotyczących projektów
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców i planowanie zasobów
  • Nadzorowanie kosztów projektów i podwykonawców
  • Analiza umów, przygotowywanie ofert, szacowanie kosztów
  • Opracowywanie zapytań ofertowych
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Odpowiedzialność za realizację ustalonych celów / założeń biznesowych
  • Zarządzanie ryzykiem i problemami oraz dokonywanie akcji korygujących
  • Ścisła współpraca z innymi kierownikami projektu w celu identyfikacji ryzyk i szans w wielu projektach w ramach akcji dobrych praktyk
  • Planowanie i ustalanie harmonogramu zadań
  • Organizacja spotkań zespołu projektowego
  • Zarządzanie komunikacją z interesariuszami w celu planowania i rozwijania zakresu, wyników, wymaganych zasobów, planu pracy, budżetu i harmonogramu nowych inicjatyw
  • Monitorowanie projektu, w tym postęp rzeczowy i finansowy
  • Ustalanie harmonogramu realizacji Projektu z Klientem na podstawie uzgodnień wewnętrznych – rejestracja harmonogram w odpowiednim systemie
  • Finalizacja umowy ze stosownymi podwykonawcami (zakupy elementów do odsprzedaży, usługi montażowe, umowy depozytowe z Klientem)
  • Przekazywanie na bieżąco informacji o aktualnych oczekiwanych terminach spływu dokumentacji Projektu i kontrola terminowości procesów
  • Bieżąca archiwizacja wszystkich NPI
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min 5 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej na stanowisku Kierownika Projektów
  • Bardzo dobre zrozumienie zasad zarządzania projektami oraz ogólna znajomość dyscyplin inżynieryjnych: Budownictwo, Infrastruktura, Budownictwo lądowe, Użyteczność publiczna, Proces, Pakowanie, Elektryczność, Budownictwo lub Usługi komputerowe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • MS Office
  • MS Project / Primavera (Project Planning Software)
  • Podejście „Safety First”
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Mile widziane
  • Certyfikat PMP/PRINCE II
  • Auto Cad

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%
  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • pakiety socjalne
  • opieka medyczna
  • dofinansowane posiłki na terenie zakładu
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Okolice Krakowa
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1159208

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Kulanek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 609 903 001