Production Planner

Production planner, planista produkcji, specjalista ds. planowania produkcji, production planning specialist
Obecnie dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, budującej nową fabrykę w województwie dolnośląskim poszukujemy osób na stanowisko

PLANISTA PRODUKCJI - Greenfield project
(praca 100% zdalna)

Planista Produkcji i Harmonogramowania będzie interfejsem pomiędzy Planistami Zaopatrzenia oraz Produkcją. Ponadto będzie odpowiedzialny za przedłożenie planu krótkoterminowego na dzienne plany produkcyjne i szczegółowy plan maszynowy, uczestniczył w procesie zintegrowanego planowania sprzedaży i operacji oraz tworzenia rocznych planów operacyjnych.

Zakres obowiązków:
• Planowanie zaopatrzenia wyrobów gotowych poprzez zapewnienie odpowiedniego planowania produkcji
• Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu,
• Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych,
• Kontakty z przedstawicielami działu Sprzedaży, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw w kraju i za granicą,
• Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI,
• Dbałość o poprawność i terminowość danych.

Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze Planowania Produkcji,
• Wykształcenie wyższego ze specjalizacją w pokrewnym obszarze (Łańcuch Dostaw, Logistyka, Produkcja),
• Ukierunkowanie na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu,
• Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów,
• Komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
• Bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji MS Excel oraz MS Outlook,
• Dobra znajomości języka angielskiego,
• Znajomość systemów klasy ERP

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. #1163871
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Logistyka & Łańcuch Dostaw
Location
Cała Polska (praca w 100% zdalna)
Specialism
Produkcja
Ref:
1163871

Talk to a consultant

Talk to Magdalena Rawska, the specialist consultant managing this position, located in Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: 785 502 828