Product Manager

Product manager, pharma, marketing, cardiology
Dla naszego Klienta – firmy farmaceutycznej obecnej na polskim rynku od 10 lat - poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Product Managera do zaopiekowania się jednym produktem RX z obszaru kardiologii.

Praca stacjonarna w Katowicach lub dla osób mieszkających poza Aglomeracją Śląską możliwa praca hybrydowa - min. 2 dni w tygodniu w biurze w Katowicach

Główne zadania w tej roli to:

  • Wprowadzenie nowego produktu na rynek leków kardiologicznych
  • Samodzielne opracowanie i wdrożenie strategii promocji leku RX opartej na wiedzy medycznej.
  • Współpraca ze środowiskiem medycznym, spotkania z liderami opinii w całym kraju.
  • Przygotowanie rocznego planu aktywności marketingowych dla powierzonego produktu oraz budżetu rocznego.
  • Odpowiedzialność za przygotowanie materiałów promocyjnych wspierających wdrożenie strategii.
  • Koordynacja wszystkich działań wynikających z planu aktywności marketingowych.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników działu sprzedaży.
  • Współpraca w terenie z pracownikami działu sprzedaży.

Wymagania wobec Kandydatów to:

  • Doświadczenie na stanowisku Product Managera z lekami RX w obszarze kardiologii lub diabetologii.
  • Gotowość do wystąpień publicznych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Umiejętność w pracy z danymi (analiza danych sprzedażowych, badania rynku).
  • Myślenie strategiczne. - Znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu.

Firma zapewnia:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia medyczne oraz marketingowe
  • Premię roczną uzależnioną od wyników
  • Opiekę medyczną od pierwszego dnia pracy
  • Pakiet benefitów od 8 miesiąca pracy
  • Samochód służbowy

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361."
#1167499
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Marketing
Nr ref.:
1167499
Data ważności
31 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Bialowarczuk-Korbas, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 509905755