Pracownik administracyjny - pierwsza praca

#administracja #pierwsza praca
Nasz klient poszukuję kandydata do wsparcia działu księgowości w czynnościach administracyjnych.

Wymagania:
-skrupulatność
- pozytywne nastawienie
- chęć do nauki

Mile widziane:
- doświadczenie w administracji/ recepcji

Obowiązki:
-prace administracyjne
-podpisywanie wystawionych bonów
-wprowadzanie faktur/pism itd do obiegu dokumentów

Oferta:
- pierwsza umowa na 3 - 6 miesięcy
- nie musisz mieć doświadczenia zawodowego - oferujemy szkolenia
- praca z biura w Gliwicach
- parking dla pracowników
- prywatna opieka medyczna
- wynagrodzenie: 4000 brutto

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
HAYS Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1167308
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Produkcja
Location
Gliwice
Specialism
Produkcja
Ref:
1167308

Talk to a consultant

Talk to Monika Paul, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 122013653