Poszukujemy osób, które kochają podróże

Poznawanie nowych ciekawych miejsc z całego świata jest jednym z Twoich marzeń? Pomożemy Ci je spełnić!
Poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist, która dołączy do naszego krakowskiego zespołu.

Twoje obowiązki:
Na początku Twojej przygody z pracą w korporacji nauczymy Cię wszystkiego, co będzie Ci potrzebne dla najefektywniejszego wykonywania swojej pracy. Po pełnopłatnych szkoleniach będziesz odpowiedzialny/a za komunikację z klientami naszej firmy (głównie telefonicznie i mailowo), a tym samym za udzielanie informacji dotyczących pojawiających się pytań, rozwiązywanie problemów, dbałość o najlepsze customer experience.

Czego oczekujemy od kandydatów?
  • Znajomości języka angielskiego (min. B2) oraz języka francuskiego/niemieckiego również na poziomie min. B2
  • Otwartości na nowe wyzwania i gotowości do nauki
  • Komunikatywności w kontaktach z innymi

Oferujemy:
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Platformę kafeteryjną z szerokim wyborem benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Liczne szkolenia dodatkowe, w tym szkolenia językowe

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, prześlij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą #1163886
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Hotelarstwo, Turystyka, Rozrywka
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1163886

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Sylwia Nowak, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: +48122904483