Pierwsza praca w korporacji z językiem niemieckim

Praca w księgowości dla osób z językiem niemieckim
Międzynarodowa firma poszerzająca swoje struktury na krakowskim rynku poszukuje osób na stanowisko Młodszego Księgowego oraz Specjalisty.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur w systemie SAP
  • kontrolowanie niezgodności księgowych
  • przygotowywanie danych do raportów
  • współpraca z całym działem księgowym w firmie

Wymagania na stanowisku:

  • wcześniejsze doświadczenie w księgowości
  • język niemiecki na poziomie B2/C1
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
#1157112
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1157112

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Aleksandra Marcinkowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 122013667