Order Management Specialist z j. niemieckim

ORDER MANAGEMENT GERMAN ZARZĄDZANIE ZAMÓWIENIAMI

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Order Management Specialist z językiem niemieckim, dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży chemikaliów specjalistycznych.

Twoje zadania i obowiązki:

  • Koordynowanie wszystkich aspektów procesu zarządzania zamówieniami, w szczególności w zakresie poprawności zamówień,
  • Prowadzenie komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w odpowiedzi na ich zapytania,
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy przed klientami,
  • Asystowanie klientom w bieżącym rozwiązywaniu problemów i incydentów,
  • Zarządzanie skargami poprzez wewnętrzny system klienta,
  • Wsparcie w zakresie automatyzacji i doskonalenia projektów.

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych, zarówno werbalnych jak i pisemnych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. B2,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1,
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce, eksporcie lub w zarządzaniu łańcuchem dostaw, znajomość SAP SD.

Co oferujemy:

  • Hybrydowy model pracy,
  • Pakiet benefitów zawierający kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, wypożyczalnię rowerów, kartę zniżkową do wybranych restauracji
  • Możliwości dalszego rozwoju w ramach struktury firmy, a także dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń
  • Dostęp do kursów językowych,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów,
  • Bonus roczny zależny od wyników,
  • Szeroki wachlarz inicjatyw proponowanych przez Social Team (m.in. inicjatywy kulturalne, sportowe, fundusz pożyczkowy, konkursy pracownicze, bonusy okazjonalne) oraz imprezy integracyjne,
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach charytatywnych
  • Pracodawca został nagrodzony certyfikatem Top Employer 2022

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy, aplikuj poprzez przycisk poniżej!

#1163980
Clique aqui para aceder à Política de Privacidade da Hays, que fornece informação detalhada sobre a forma como utilizamos e protegemos os seus dados pessoais, bem como quais os seus direitos em relação a estes.

Resumo

Tipo de oportunidade
Permanente
Setor
Produkcja
Localização
Łódzkie
Área de especialidade
Obsługa Klienta
Referência
1163980

Falar com um Consultor

Fale com Agnieszka Kosiewicz, o consultor especializado responsável por esta oferta de emprego, localizado em Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telefone: +48 661 608 836

Oportunidades semelhantes Order Management Specialist z j. niemieckim

  • Order Management Specialist

    ORDER MANAGEMENT PURCHASING CUSTOMER SERVICE AND GERMAN
    Łódzkie
  • Sales Support with German

    Sales Support, Zakupy, Niemiecki, German, praca zdalna, remote work, junior, SAP, Purchasing, Zakupy, English
    Wroclaw
  • Export and Order Management Specialist

    #ordermanagement #Łódź #export #logistic
    Łódzkie
  • Specialist

    #Łódź #customerservice #supplychain #ordermanagement
    Łódź