Office Assistant with English

Jeśli znasz język angielski i szukasz nowych wyzwań - APLIKUJ!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w centrum Krakowa poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami biznesowymi w języku angielskim;
  • Weryfikowanie i rozwiązywanie zgłaszanych kwestii administracyjnych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min C1);
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na wysoką jakość realizowanych działań;
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Szerokie możliwości rozwijania umiejętności zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów APLIKUJ!
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Location
Kraków
Specialism
Business Services
Ref:
1138610

Talk to a consultant

Talk to Agnieszka Lysak, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: +48 785058859