Obsługa klienta w j. francuskim

Możliwość pracy 100% zdalnie!

Międzynarodowa organizacja z branży finansowej poszukuje kandydatów na stanowisko Customer Service with French.

Obowiązki na stanowisku
Obsługa telefoniczna klientów francuskojęzycznych
Odpisywanie na zapytania klientów poprzez maila oraz czat
Rozwiązywanie zgłoszonych problemów
Współpraca z innymi działami

Wymagania
Język francuski oraz angielski na poziomie min. B2
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Motywacja do pracy

Co zyskujesz?
Umowa o pracę
Szeroki pakiet benefitów
Duże możliwości rozwoju ze względu na wielkość organizacji

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1161102
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1161102

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Lipiec, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: +48122013640