Nauczyciele wychowania fizycznego

Nauczyciele z językiem niemieckim, Saksonia-Anhalt.

Opis stanowiska pracy:

Dołącz do niemieckiego sektora publicznego i rozpocznij satysfakcjonującą i stabilną karierę jako nauczyciel_ka w szkole publicznej w Saksonii-Anhalt. Odpowiadać będziesz za wychowanie fizycznego w szkole podstawowej bądź średniej w jednej z miejscowości w Saksonii-Anhalt.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2
  • Dyplom studiów wyższych z wychowania fizycznego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w nauczaniu
  • Posiadanie uprawnień pedagogicznych

Co otrzymasz w zamian:

Zapewniona będzie umowa na pełen etat na czas nieokreślony. Dodatkowo, oprócz dobrych, stabilnych warunków pracy, czy doskonałych świadczeń emerytalnych, będziesz mieć możliwość pracy w profesji cieszącej się wyjątkowym społecznym szacunkiem

Lokalizacja:

  • Niemcy, Saksonia-Anhalt

Co należy teraz zrobić:

Zaaplikuj przez opcję 'Aplikuj teraz' i załącz aktualne CV albo skontaktuj się z nami: swigost@hays.pl !

Jeśli to stanowisko nie jest dla Ciebie odpowiednie, ale znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, podziel się linkiem do ogłoszenia. #1146824
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Edukacja & Szkolenia
Lokalizacja
Niemcy, Saksonia-Anhalt
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Płaca
3051-4960 Euro brutto
Nr ref.:
1146824

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Kinga Swigost, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 0048122013666