Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem

Praca hybrydowa lub 100% zdalna
Międzynarodowe, globalnie znane przedsiębiorstwo, którego oddział zlokalizowany jest w centrum Krakowa szuka osoby, znającej języki obce, która chciałaby rozwijać swoje umiejętności w kontakcie z klientem!

Umiejętności, które wykorzystasz na tym stanowisku:

  • znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego(min.B2) oraz programu SAP
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w kontakcie z klientem/ księgowości
  • swobodna komunikacja z klientem
  • analityczne myślenie oraz znajomość pakietu MS Office.

Zadania, z którymi spotkasz się na tym stanowisku:
  • telefoniczne i mailowe wsparcie klienta zagranicznego
  • wprowadzanie danych do systemu
  • tworzenie raportów
  • weryfikacja dokumentacji oraz dbanie o obieg informacji w obrębie zespołu i innych działów firmy.

Czego nie zabraknie?
  • Szkoleń wdrażających, dzięki którym poznasz specyfikę i charakter pracy
  • Konkurencyjnego wynagrodzenia
  • Dodatkowych benefitów (więcej, niż karta sportowa i prywatna opieka medyczna)

Oferujemy pracę hybrydową lub 100% zdalną Poziom stanowiska (junior, specjalista, senior) dostosujemy do Twojego doświadczenia!

Jesteś otwarty na nowe możliwości zawodowe? Nie czekaj, aplikuj!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1166453
Haz clic aquí para acceder a la Política de Privacidad de Hays, donde podrás encontrar los detalles sobre cómo usamos y protegemos tus datos y tus derechos como usuario.

Resumen

Tipo de trabajo
Permanente
Industria
Bankowość & Usługi Finansowe
Lugar
Kraków
Sector
Finanse i Księgowość
Ref.:
1166453

Hablar con un consultor

Hablar con Dorota Soczewka, la persona que lleva esta posición, en la oficina de Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Teléfono: +12 290 44 69

Ofertas similares Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem

  • Customer Advisor with English

    Rozwojowe stanowisko w międzynarodowej firmie - obsługa Klienta anglojęzycznego (obszar HR)
    Kraków
  • Pierwsza praca w obsłudze klienta z językiem angielskim

    Osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego poszukiwani!
    Kraków
  • Customer Experience Maker

    Stanowisko w Dziale Obsługi Klienta - duże możliwości rozwoju English speakers wanted!
    Kraków
  • Customer Service (British market)

    #CustomerService #BritishMarket
    Kraków
  • Customer Service with English and SAP

    Great job offer in Piekary Śląskie
    Piekary Śląskie