Młodszy księgowy z j. niemieckim (100% zdalnie)

Praca z językiem niemieckim w finansach - 100% zdalnie
Dla naszego Klienta, globalnej korporacji świadczącej usługi z zakresu bankowości, poszukujemy obecnie osoby biegle posługującej się językiem niemieckim, chcącej rozwinąć swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku i dołączyć do zespołu księgowości.

Jedyne czego wymagamy to:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (C1)
  • Język angielski na poziomie B2
  • Ok. 6 – miesięczne doświadczenie w obszarze finansów/księgowości
  • Umiejętności analityczne i chęć pracy z danymi
  • Dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z pakietem benefitów
  • Pracę w 100% zdalna
  • Pakiet kafeteryjny
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju

Obowiązki na stanowisku:
  • Sporządzanie raportów
  • Tworzenie kalkulacji, aktualizowanie danych w systemie
  • Porównywanie danych księgowych
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie
  • Wsparcie w procesie udoskonalania procedur

Jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowej korporacji, wykorzystać umiejętności językowe i rozwijać się pod okiem specjalistów – APLIKUJ! #1161300
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1161300

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Aleksandra Marcinkowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 122013667