Młodszy Księgowy (VAT)

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu z branży technologii i usług IT poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych, okresowa weryfikacja rozrachunków;
  • udział w raportowaniu miesięcznym do Urzędu Skarbowego JPK_VDEK;
  • uzgadnianie zapisów i sald księgi głównej z deklaracjami VAT
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i innych zawiadomień;
  • kontakt z instytucjami publicznymi w zakresie obsługiwanych procesów;
  • udział w zamykaniu okresów finansowych zgodnie z wewnętrznymi wymogami grupowymi;
  • udział w cyklicznym raportowaniu zespołu;
  • współpraca przy audytach sprawozdań finansowych;
  • przygotowywanie zleconych raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • udział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse);
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra, poparta praktyką, znajomość ustaw podatkowych oraz zasad rachunkowości zgodnie z UoR
  • mile widziana znajomość zasad rachunkowości wg MSSF;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, posługiwanie się Excelem w stopniu biegłym;
  • mile widziana znajomość programu Oracle
  • dobra organizacja pracy i systematyczność.

Oferujemy:
· Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnej korporacji
· Udział w przedsięwzięciach i projektach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych
· Niezbędne narzędzia do codziennej pracy (laptop, telefon) oraz na nowo zaaranżowane, nowoczesne biuro
· Miejsce w kompetentnym, miłym i zaangażowanym Zespole z wielkimi ambicjami

Benefity:

· Możliwość pracy w systemie hybrydowym (z domu i z biura)
· Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe #1165103
Klicka här för att läsa HAYS Integritetspolicy, som ger detaljerad information om hur vi använder och skyddar din personliga information samt dina rättigheter kopplade till dina personuppgifter som vi har sparade hos oss .

Sammanfattning

Jobbtyp
Rekrytering
Industri
Technologia & Usługi internetowe
Ort
Warszawa
Specialisering
Finanse i Księgowość
Ref:
1165103

Tala med en konsult

Tala med Magdalena Okupinska, specialistkonsulten som hanterar denna position, i Tricity
Hays, Al. Grunwaldzka 472D

Telefon: 665260317