Młodszy Kontroler Finansowy

Finanse, kontroling, kontroling, BI, audyt
Dla naszego klienta, jednej z wiodących grup medialnych w Polsce, działającej również na rynkach międzynarodowych poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza KPI.
  • Sprawowanie kontroli finansowo-administracyjnej nad spółkami zagranicznymi z Grupy: współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, doradcami podatkowymi, czuwanie nad obiegiem dokumentów w spółkach.
  • Współpraca z audytorem zewnętrznym, biznesem oraz innymi działami wsparcia.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie budżetowania.
  • Monitorowanie i kontrola wykonania zatwierdzonego budżetu (wybrane linie kosztów i przychodów).
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca (m.in. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych, kontrola należności i zobowiązań).
  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania danych do fakturowania dla wybranych terytoriów lub spółek.
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych oraz formułowanie wniosków na wewnętrzne potrzeby firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie).
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, księgowości lub firmie audytorskiej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Praktyczna znajomość MS Office, w tym biegła znajomość MS Excel.
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy.
  • Skuteczna komunikacja wspierająca realizację własnych i zespołowych celów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku).
  • Znajomość programu Eureka oraz narzędzi BI będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej.
  • Pracę w wspierającym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy hybrydowej.
  • Prywatną piekę medyczną.
#1163754
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Reklama, Media, PR
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1163754

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anastasiia Sztuka, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: +48665851369