Młodszy Inżynier Serwisu

"Inżynier serwisu", "Serwisant" "Service Engineer"
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera serwisu

Zadania :
- przeprowadzania napraw i przeglądów urządzeń laboratoryjnych w centrum serwisowym firmy,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- dokonywanie przeglądów stanów magazynowych,
- organizacja wysyłki do klienta

Wymagania :

- wykształcenie techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn/Automatyka/Robotyka/Elektronika lub podobne),
- roczne doświadczenie w naprawach, montażu i instalacji urządzeń technicznych lub przemysłowych,
- znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym (rozmowa oraz komunikacja mailowa),
- bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz nastawienia na rozwój osobisty oraz działu serwisu
- gotowość do uczestnictwa w szkoleniu za granica (ok 2 tygodnie)

#1163541
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Inżynieria i Ekologia
Nr ref.:
1163541

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Marzena Niedopad, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: +225845516