Lider zespołu z j. niemieckim

Obsługa klienta, niemiecki, angielski, gdańsk, gdynia, sopot, team leader, lider zespołu
Pierwsze kroki w zarządzaniu zespołem za Tobą? Mówisz w języku niemieckim oraz angielskim? Dołącz do nowego działu niemieckiej firmy ubezpieczeniowej i zarządzaj zespołem od początku!

Jakie będą Twoje główne obowiązki?
- Wspieranie, pomaganie i szkolenie pracowników w codziennej pracy
- Planowanie pracy personelu, przewodzenie zespołem
- Rozbudowywanie materiałów szkoleniowych
- Uczestniczenie w bieżącej optymalizacji przepływów pracy
- Dbanie oraz analizowanie jakości usług, praca nad poprawą ich
- Nadzór i pomoc we wdrożeniu nowych pracowników oraz praktykantów

Czego oczekujemy od Ciebie?
- Minimum rocznego doświadczenia w przewodzeniu mniejszym zespołem (4-5 osób)
- Świetnego posługiwania się j.niemieckim oraz j.angielskim
- Wiedzy o biznesie i przedsiębiorczości
- Umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
- Umiejętność rozwiązywania konfliktów
- Dokładność i skrupulatność
- Otwartość na szkolenie w Niemczech
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Co oferujemy w zamian?
- Pakiet benefitów, który tworzony jest pod Twoje oczekiwania
- Praktyczny wpływ na tworzenie nowego departamentu
- Rozwój w prężnie rozwijającej się firmie
- Praca hybrydowa
- Wpływ na tworzenie kultury firmy

Jeśli to brzmi interesująco- prześlij swoje CV. Porozmawiamy o szczegółach! #1165275
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Gdansk
Obszar specjalizacji
Obsługa Klienta
Nr ref.:
1165275

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Matylda Nagolska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: +48 785 012 234