Laboratory Technician

Testy, tests, test, validation, hardware, electronics , elektronika
Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Laboratory Technician.
Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie schematów elektronicznych i prototypów
  • Przeprowadzanie testów EMC, funkcjonalnych, klimatycznych
  • Lutownie, montaż urządzeń, piłowanie, frezowanie
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie ststemów wbudowanych dla Klientów
  • Kontrola sprzętu laboratoryjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie elektrotechniczne, elektryczne lub elektroniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik pomiarowych (pomiar napięcia prądu, temperatur, obsługa oscyloskopu)
  • Gotowość do relokacji Biegła znajomość j. angielskiego i niemieckiego
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne

Firma oferuje:

  • Dofinansowanie do relokacji
  • 30 dni urlopu
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#1169743
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Niemcy
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1169743

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Natalia Nowakowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 327759577