KYC Special Analyst with German

#poznajswojegoklienta #niemiecki #kyc
Dla naszego klienta, światowego lidera bankowości, szukamy osoby na stanowisko KYC Special Analyst z językiem niemieckim.

Twoje obowiązki:
  • Weryfikacja tożsamości klienta
  • Prowadzenie klienta przez procesy onboardingowe
  • Monitorowanie transakcji klienta

Naszymi wymaganiami są:
  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)
  • Komunikatywność i otwartość

Nie wymagamy doświadczenia, dzięki zapewnianym szkoleniom wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:
  • Unikalne możliwości rozwoju kariery
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy hybrydowej

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1167082
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Reklama, Media, PR
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1167082

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Magdalena Rymarowicz, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 123409147