Księgowy ds. należności

Praca hybrydowa z wykorzystaniem języka angielskiego.
Międzynarodowe, znane globalnie przedsiębiorstwo poszukuje księgowego ds. należności!

Aby osiągnąć sukces:

· doświadczenie w obszarze AR/ OTC/ Collections

· znajomość Microsoft Office i SAP

· wysokie umiejętności interpersonalne

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki na stanowisku:

- Monitorowanie zaległych należności

- Analizowanie sytuacji na kontach klientów

- Kontaktowanie się z klientami w sprawie zaległych rachunków

- Udział w rozwiązywaniu problemów z niejasnymi płatnościami

- Ocenianie historii rachunków i płatności klientów

- Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta

Oferujemy rozwój i zdobywanie doświadczenia w globalnie znanym przedsiębiorstwie oraz:

· konkurencyjne wynagrodzenie

· pracę hybrydową w komfortowym biurze

· współpracę z profesjonalistami

· prywatną opiekę medyczną oraz szeroki pakiet benefitów

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1165716
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Kraków
Specialism
Finanse i Księgowość
Ref:
1165716

Talk to a consultant

Talk to Dorota Soczewka, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: +12 290 44 69