Koordynator ds. Systemów IT

Systemy IT, Microsoft, BI
Dla firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Pruszkowie, poszukujemy Koordynatora ds. Systemów IT

Zakres obowiązków:
  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań IT w firmie, przy współpracy z biznesem
  • Tworzenie analiz biznesowych we współpracy z Analitykiem Finansowym
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie wsparcia, tworzenia nowych rozwiązań
  • Bieżące reagowanie na potrzeby biznesowe poprzez wprowadzanie zmian w systemie, wdrażanie nowych rozwiązań w ścisłej współpracy z Zarządem i managerami

Nasze wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • Doświadczenie w pracy na systemach BI, znajomość VBA i Power Query
  • Samodzielność w działaniu

Oferta:
  • Możliwość wyboru formy współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy
  • Możliwość bezpośredniego wpływu na systemy w organizacji, szybkość w podejmowaniu decyzji biznesowych.
#1164127
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Infrastructure
Nr ref.:
1164127

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Marta Wojciechowska-Juszczak, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 48225845515