Kontroler Finansowy/Starszy Kontroler Finansowy

Kontroler Finansowy, Financial Controller
Dla klienta - firmy produkcyjnej, zlokalizowanej na zachodnich obrzeżach Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera finansowego/starszego kontrolera finansowego.

Zadania na stanowisku pracy:

  • Przygotowanie rocznego budżetu oraz jego aktualizacji wg potrzeb biznesowych.
  • Przygotowanie prognoz oraz modeli finansowych.
  • Kontrola Kapitału Obrotowego Netto oraz Przepływów Pieniężnych.
  • Przygotowanie raportów zarządczych dla kierownictwa firmy.
  • Raportowanie KPI na potrzeby Grupy.
  • Bieżąca kontrola wydatków oraz obiegu dokumentów.
  • Aktywny udział w optymalizacji procesów oraz operacji w firmie.
  • Obsługa relacji z bankami oraz ubezpieczycielami.
  • Współpraca z audytorami przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz przeprowadzanych audytach.

Oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub pokrewnym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy z systemami ERP.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętności prezentacji danych.
#1163703
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1163703
Data ważności
31 May 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Klosowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telefon: +48785555186