Kierownik Zakładu Produkcyjnego

"Kierownik produkcji" "kierownik zakładu" "plant manager"
Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownika Zakładu Produkcyjnego. Lokalizacja pracy : woj. mazowieckie

Zadania :
- zarządzanie zakładem produkcyjnym i procesami podległymi (m.in produkcja, logistyka, kontrola jakości, UR),
- zarządzanie podległym zespołem (do 50 osób),
- rozwój i optymalizacja produkcji,
- udział w inwestycjach,
- odpowiedzialność za planowanie produkcji, surowców, zasobów,
- nadzór nad budżetowaniem, kontrola kosztów

Wymagania :
- wykształcenie wyższe techniczne,
- min 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (średniej wielkości) z branży materiałów budowlanych lub pokrewnych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
- samodzielność, otwartość na wprowadzanie nowych pomysłów, optymalizacji,
- doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów, tworzeniu linii produkcyjnych

Oferujemy :
- umowę o prace,
- wynagrodzenie zasadnicze oraz premie,
- pakiet benefitów dodatkowych,
- narzędzia pracy : m.in samochód służbowy. #1163891
Cliquez-ici pour accéder à la Politique de confidentialité de Hays, qui vous apportera des informations détaillées sur la manière dont nous utilisons et protégeons vos données personnelles et vos droits relatifs à ces données.

Résumé

Type d'emploi
CDI
Secteur
Produkcja
Lieu
Mazowieckie
Spécialité
Produkcja
Réf. :
1163891

Contacter un consultant

Contactez Marzena Niedopad, le consultant en charge de cette offre d'emploi, situé à Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Téléphone: +225845516