Kierownik Technologicnzego Wsparcia Produkcji

Kierownik Technologicznego Wsparcia Produkcji/ branża metalowa/ okolice Opola
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukujemy Kierownika Technologicznego Wsparcia Produkcji.

Zakres zadań:

  • Koordynacja prac podległego zespołu.
  • Monitorowanie postępów zadań według wskaźników KPI.
  • Nadzorowanie procesów technologicznych wytwarzania produktu oraz definiowanie wymagań technologicznych i zakresu prac.
  • Zarządzanie procesem utrzymania ciągłości produkcji.
  • Wdrażanie nowych technologii wyrobów, modyfikacja już istniejących.
  • Nadzór nad programowaniem maszyn CNC oraz dostarczaniem technologii wytwarzania.
  • Współpraca z dziełem konstrukcyjnym w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem technologów i programistów.
  • Doświadczenie związane z przygotowywaniem technologii wytwarzania w procesie produkcyjnym.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność oraz kreatywność.
  • Język angielski na poziomie min. B2.
  • Znajomość środowisk programowania maszyn CNC, SCADA.
  • Znajomość środowisk konstrukcyjnych Cad 2D, 3D.
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Znajomość zagadnień Lean manufacturing,
  • Znajomość normowania zużycia materiałów BOM i marszrut ROUTE.

Nasz Klient oferuje:

  • Premia kwartalna do 20%,
  • Narzędzia pracy: smartfon, laptop,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover Premium,
  • Karta sportowa,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej w tym do nauki języka angielskiego,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do wypoczynku ,
  • Możliwość rozwoju dynamicznej organizacji,
#1163522
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Okolice Opola
Specialism
Produkcja
Ref:
1163522
Closing date
30 Jun 2022

Talk to a consultant

Talk to Paulina Kulanek, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 609 903 001