Kierownik Jakości

Kierownik jakości, quality manager, quality coordinator, quality leader

Zadania i obowiązki:
  • nadzór nad poprawnością funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
  • nadzór nad reklamacjami klienta, wewnętrznymi oraz dostawców
  • opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju systemu jakościowego w zakładzie
  • zarządzanie podległym zespołem
  • odpowiedzialność za stan BHP na prowadzonym obszarze
  • ścisła współpraca z innymi działami, m.in. działem zakupów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane Jakościowe
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (obszar Kierownika jakości oraz Pełnomocnika zintegrowanego systemu zarządzania)
  • znajomość norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
  • mile widziana znajomość Dyrektywy Ciśnieniowej PED 2014/68/UE
  • doświadczenie w budowaniu nowej strategii jakościowej i wprowadzania procesów i narzędzi
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość rysunku technicznego oraz procesów technicznych
  • samodzielności, odpowiedzialność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy

Nasz Klient Oferuje:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość nowych wyzwań i wykazania się w planowaniu i wdrażaniu nowej strategii
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy
  • możliwość rozwoju oraz cykl szkoleń

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1169744
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Dzierzoniów
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1169744

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Joanna Wykurz, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 661870542