Kierownik ds. kontrolingu

Kierownik ds kontrolingu, kierownik ds kontrolingu, kontroling produkcyjny
Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowym Tomyślu, poszukujemy Kierownika ds. kontrolingu.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem (definiowanie celów; przygotowanie ocen pracowniczych; ustalanie planów szkoleń).
  • Kalkulacja cen sprzedaży, wykonanie kalkulacji rocznych, nadzór nad bieżącymi kalkulacjami.
  • Udział w procesie budżetowania (opracowanie harmonogramu budżetowania, koordynacja procesu budżetowania).
  • Udział w procesie forecastowania (opracowanie harmonogramu forecastowania, opracowanie raportów wg wymogów Grupy).
  • Udział w zamknięciu miesiąca i raportowanie wyników.
  • Przeprowadzanie analiz i symulacji, tworzenie raportów ad-hoc dla Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (preferowany kierunek: finanse; rachunkowość).
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Doświadczenie w kontrolingu, w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu produkcji, rachunkowości i finansów.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1166597
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Wielkopolskie
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1166597
Data ważności
30 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Klosowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telefon: +48785555186