Kierownik ds. Gospodarki Materiałowej i Logistyki

Kierownik Gospodarki Materiałowej i Logistyki/ automotive/ woj. śląskie
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Logistyki i Gospodarki Materiałowej. Lokalizacja: okolice Gliwic

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i rozwijanie koncepcji logistycznych w celu optymalizacji działań w każdym ogniwie łańcucha logistycznego (zamówienia materiałów, logistyka wewnątrzzakładowa, magazynowanie, transport, dostawy do klienta)
  • Kontrola i odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne, wyznaczanie celów, analiza i optymalizacja procesów w celu uzyskania właściwych wyników, raportowanie do Centrali
  • Odpowiedzialność za logistyczne kontakty z klientami i dostawcami
  • Optymalizacja struktur magazynów i przepływów materiałowych w zakładzie
  • Odpowiedzialność za dostawy komponentów i wysyłki do klientów
  • Odpowiedzialność za gospodarkę magazynową
  • Dbałość i dążenie do utrzymania wysokiego poziomu zgodności danych w systemach ERP/MRP i inicjowanie działań usprawniających w tym zakresie
  • Budowanie efektywnego i zaangażowanego zespołu oraz koordynowanie pracy działu
  • Inicjowanie oraz wdrażanie projektów i rozwiązań Lean Manufacturing w obszarach logistycznych
  • Współuczestnictwo we wdrażaniu standardów dotyczących logistyki i gospodarki materiałami dla nowych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – logistyka, transport lub pokrewne
  • Min. 10-letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi oraz łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość procedur i standardów magazynowych
  • Doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z systemów ERP/MRP
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel, znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Szkolenia oraz kursy językowe
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w dobrej atmosferze
  • Dofinansowane posiłki
  • Dogodny dojazd
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

#1164399
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Okolice Gliwic
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1164399
Data ważności
31 May 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Kulanek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 609 903 001