Key Account Manager

KAM, Key Account Manager, KAS, CNS
Główne obowiązki:
- Budowanie planów strategicznych dla woj. śląskiego i woj. opolskiego poprzez:
*analizę terytorium, analizę i weryfikację podległych placówek,
*strategiczne planowanie działań w oparciu o analizę terytorium i jednostek,
*wdrażanie planów i strategii w celu osiągnięcia założonych celów
- Budowanie pozycji firmy i jej produktów w określonych instytutcjach
- Budowanie relacji, strategiczne planowanie oraz realizacja współpracy z najważniejszymi klientami i decydentami (m.in. KOLs, ordynatorzy, dyrektorzy szpitali, dyrektorzy placówek z sektora prywatnego)

Chętnie się z tobą skontaktujemy, jeżeli posiadasz:
- Wykształcenie wyższe
- Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej
- Doświadczenie w zakresie opieki specjalistycznej, szpitalnej i otwartego rynku (rynek CNS będzie dodatkowym atutem)
- Silne umiejętności negocjacyjne
- Język angielski na poziomie komunikatywnym
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Możliwość bycia częścią globalnego lidera rynku
- Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy
- Wiele możliwości pracy nad ambitnymi projektami i zadaniami
- Możliwości dalszego rozwoju osobistego i zawodowego
- Wiele świadczeń pracowniczych #1162043
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Farmacja
Location
Katowice
Specialism
Pharma
Ref:
1162043
Closing date
31 May 2022

Talk to a consultant

Talk to Daria Fortuniak, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 667907104