Junior Trade Marketing Manager

Specjalista ds. trade marketingu, junior trade marketing manager, trade specialist, customer marketing
Dla naszego Klienta, producenta renomowanych brandów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Junior Trade Marketing Managera do kanału aptecznego.

Główne obowiązki w tej roli:

1. Rozwój działań trade-marketingowych, w tym zwłaszcza:
- zarządzanie strategią powierzonej kategorii produktów,
- dobór aktywności promocyjnych do wybranych klientów i kanałów,
- nadzór nad efektywnością kosztową prowadzonych projektów,
- analiza prowadzonych aktywności wraz z dalszymi rekomendacjami,
- śledzenie bieżących danych rynkowych i trendów konsumenckich, zmiany w portfolio,
- kreacja oraz wdrożenie i monitorowania konkursów sprzedażowych dla partnerów biznesowych oraz przedstawicieli handlowych,
2. Komunikacja zadań do klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
3. Udział w spotkaniach z klientami, wsparcie Key Account Managerów,
4. Przygotowanie materiałów dla klientów digital, w tym: rich content, banery,
5. Współprowadzenie kampanii online w ramach social media,
6. Wsparcie obszaru e-commerce, w szczególności dobór narzędzi dopasowanych do kanału online, nadzór nad przygotowaniem materiałów dla kluczowych klientów,
7. Współpraca z agencjami reklamowymi w celu realizacji zadań i projektów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Doświadczenie w analogicznej roli,
- Znajomość kanału aptecznego i branży farmaceutycznej (znajomość obszaru dermokosmetyków będzie dodatkowym atutem),
- Bardzo dobre umiejętności analityczne i znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint),
- Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
- Wysokie zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz umiejętność prowadzenia prezentacji,
- Kreatywność, zaangażowanie, zorientowanie na osiąganie rezultatów i szukanie rozwiązań - umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

- Umowę o pracę,
- Wszelkie niezbędne narzędzia,
- Opiekę medyczną,
- Dofinansowanie do wypoczynku,
- Pracę w międzynarodowym środowisku, ale w kameralnym zespole.

#1163581
Cliquez-ici pour accéder à la Politique de confidentialité de Hays, qui vous apportera des informations détaillées sur la manière dont nous utilisons et protégeons vos données personnelles et vos droits relatifs à ces données.

Résumé

Type d'emploi
CDI
Secteur
Farmacja
Lieu
Warszawa
Spécialité
Marketing
Réf. :
1163581
Date de fermeture
30 May 2022

Contacter un consultant

Contactez Marta Cieciorko, le consultant en charge de cette offre d'emploi, situé à Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Téléphone: 785508836