Junior Architect

Junior architect, architect, revit, industry, architecture
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie koncepcji architektonicznych w środowisku AutoDesk Revit,
  • tworzenie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w środowisku AutoDesk Revit,
  • projektowanie z uwzględnieniem optymalizacji projektowych na etapach koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, zmian w projektach,
  • wykonywanie wizualizacji koncepcji architektonicznych i materiałów prezentacyjnych,
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. rocznego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • co najmniej 2 letniej praktycznej znajomości Revita – do potwierdzenia pomyślnym zdaniem testu umiejętności w obsłudze oprogramowania na konkretnym problemie projektowym,
  • podstawowej znajomości warunków technicznych.
Oferujemy:
  • tworzenie projektów na budowę, nie do szuflady,
  • możliwość zdobycia udokumentowanej praktyki projektowej oraz praktyki budowlanej na naszych budowach,
  • unikalne doświadczenie we wdrażaniu BIM dla wszystkich branż (architektura, konstrukcje, MEP, koordynacja i zarządzanie) oraz na wszystkich etapach inwestycyjnych (3D, 4D, 5D, 6D),
  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów na standaryzację procedur, szablonów i rodzin Revita
  • szereg szkoleń w zakresie wdrożenia BIM.
#1162626
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Nieruchomości
Location
Warszawa
Specialism
Architektura
Ref:
1162626

Talk to a consultant

Talk to Krystian Kosyl, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 722 227 905