Junior Accountant

PIERWSZA PRACA W KSIĘGOWOŚCI! Oferta skierowana do studentów/absolwentów ostatnich lat studiów.
Jesteś studentem ostatnich lat studiów finansowych/ księgowych? To oferta skierowana właśnie do Ciebie!

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko Junior Accountant/ Financial Specialist na 1/2 etatu. Praca w godzinach 09:00-13:00, od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:
  • Identyfikowanie i śledzenie płatności
  • Przetwarzanie faktur i innych rodzajów wydatków, obsługa zapytań i płatności dostawców oraz klientów
  • Uzgadnianie płatności i potrąceń
  • Odpowiedź na wszelkie zapytania dotyczące usług bankowych
  • Przygotowywanie i przesyłanie raportów dziennych/tygodniowych/miesięcznych
  • Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • Aktualizowanie danych finansowych w wymaganych arkuszach kalkulacyjnych i programach
  • Asystowanie przy zadaniach administracyjnych wspierających HR i Administrację

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, księgowość)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+ (bardzo dobra)
  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym

Firma oferuje:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów
#1166403
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1166403

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Wiszniewska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 48 22 5845650